Қызықты биология.

Қызықты биология.

Сабақты және сыныптан тыс жұмыстарды өткізу кезінде оқушылардың пәнді оқуға деген танымдық қызығушылығын дамытудың маңызды факторларының бірі ойын технологияларын қолдану болып табылады.

Сабақтың ойын түрі, сыныптан тыс жұмыс оқушылардың қиынырақ материалды меңгеруін жеңілдетеді, олардың жаңа білімді өз бетінше алуға құштарлығын оятады, оқу әрекетін белсендіреді.
            Ойын тек пәнге деген қызығушылықты дамытуға ғана емес, сонымен қатар адамның ой-өрісін кеңейтуге ықпал етеді, өйткені әдетте ойындардың мазмұны - викториналар биология пәнінен мектеп бағдарламасының шеңберінен шығып кетеді. Ойындарда өтілген материалды білу, тапқырлық, тапқырлық, байқағыштық, жалпы эрудиция үшін тапсырмалар қолданылады.
           Ойын әдістерін басқа педагогикалық технологиялармен ұштастыра қолдану биологиялық білім берудің тиімділігін арттырады.

22-ақпан күні 6-7 сынып оқушылары арасында зияткерлік ойын өткізіліп, балалар өздерінің биология бойынша алған білімдерін көрсете білді.